Дата: 11.06.2021 23:44

Степанська селищна рада приділяє значну увагу впровадженню інклюзивної освіти, спеціальних програм щодо соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами.Сьогодні Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Євгеній КРОТ відвідав місцевий ІРЦ в якому проходив літній табір для дітей з ООП під назвою «Щасливе дитинство».

Літо- це чудова пора для кожного з нас, а особливо вона прекрасна для дітей.

Пора відпочинку, веселощів, оздоровлення, можливостей, подорожей, нових емоцій, вражень та знайомств.

Саме з метою організації дозвілля дітей з особливими освітніми потребами;  реалізації стратегій у створенні дружнього, безпечного та толерантного середовища в інклюзивно-ресурсному центрі, забезпечення надання якісних корекційно-розвиткових, реабілітаційних послуг для дітей з особливими освітніми потребами; розвиток творчих здібностей, виявлення та підтримка талановитих і креативних дітей з особливими потребами; підвищення рівня поінформованості суспільства про діяльність інклюзивно-ресурсного центру, КУ «Степанський ІРЦ» у період з 09.06.2021 по 11.06.2021 року провадить літній табір для дітей з ООП під назвою «Щасливе дитинство».

У програмі табору захопливі ігри, естафети, музичні флешмоби, бульбашкове шоу, вікторини, казкові персонажі, арт-майстерні,  які позитивно впливають на емоційний стан дитини, всесторонньо розвивають її та сприяють успішній соціалізації, адже, ХОРОША ДИТИНА – ЦЕ ЩАСЛИВА ДИТИНА!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)