?До уваги підприємниць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ) у Рівненській області!

Дата: 27.09.2021 20:11

В межах спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» та у співпраці з Рівненською облдержадміністрацією оголошується набір на безкоштовний триденний онлайн тренінг для жінок-підприємниць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ), що працюють в Рівненській області.

Навчальна програма спрямована на отримання знань і розвиток навичок ведення бізнесу за допомогою інструментів інтернет-торгівлі. Навчальна програма сприятиме подоланню наслідків, пов’язаних із пандемією COVID-19 у ринковому середовищі.

Хто може взяти участь?

Підприємниці, які провадять власний бізнес, власниці та керівниці малого та середнього бізнесу, які проживають на території Рівненської області.

Навчання триватиме 18 - 20 жовтня 2021 р (з 14.00 до 18.00):

Он-лайн курсом заплановано охопити  наступні теми:

? Оцінка бізнес-моделі та здатності прийняти багатоканальну стратегію продажів та перейти на електронну комерцію (клієнти та типи поведінки в магазинах, тип товару (товарів), бренд та його позиціонування на ринку, обслуговування клієнтів);

? Просування товарів та послуг (стимулювання збуту, стимулювання споживачів, стимулювання торгівлі, прямий маркетинг, маркетинг подій);

? Національні та міжнародні платформи онлайн продажів для МСБ, їх сильні та слабкі сторони;

? Системи доставки, що працюють в Україні. Як їх використовувати для ведення бізнесу та які переваги;

? Система обробки цифрових платежів.

Зареєструватися на тренінги можна до 12:00, 1 жовтня 2021 року за посиланням.

Деталі за телефоном: +380 98 746 9497 та електронною поштою sten.oleh@gmail.com.

ПРООН та МОП прагнуть стимулювати стале відновлення рівня життя населення, яке постраждало від кризи COVID-19 в Україні, сприяючи та підтримуючи розширення економічних можливостей для жінок як через покращення загальної інституційної бази, так і через створення конкретних умов для реалізації таких можливостей.