Протидія торгівлі людьми є одним з основних напрямків державної політики України.

Дата: 17.10.2021 17:10

Важливою також є допомога і підтримка постраждалих від торгівлі людьми осіб.

Національна "гаряча" лінія з протидії домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації за номерами 116 123 або 527 (з мобільних) консультує абонентів та абоненток, які потрапили у ситуацію торгівлі людьми або потребують інформації перед виїздом за кордон на роботу, навчання, одруження тощо. «Гаряча» лінія анонімна, конфіденційна та безкоштовна.

Ми не дарма говоримо про це саме сьогодні, адже 18 жовтня – це Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Цю дату започаткував Європейський Парламент 2007 року як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Торгівля людьми – це злочин та порушення прав людини. Для подолання цього явища необхідно докласти значні зусилля як держави, так громадських організацій, які працюють в сфері попередження торгівлі людьми. Робота цьому напрямку не повинна зупинятись.