В КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради проходив майстер-клас з фотографування для ВПО та жителів громади.

Дата: 26.12.2022 19:24

Цифрова зйомка та Інтернет дають змогу швидко підготовити ексклюзивні рекламні матеріали, зафіксувати важливі події, зустрічі, симпозіуми тощо. За допомогою мережі Інтернет результати миттєво розповсюджуються серед широкого круга партнерів та споживачів. Все це має велике значення для сучасного бізнесу, освіти та повсякденного життя. Для вирішення цих задач необхідне професійне володіння сучасною фотоапаратурою, приладами, аксесуарами, володіти основами композиції та технікою фотозйомки.

В рамках реалізації "Культурно-мистецького проєкту для внутрішньо переміщених осіб та жителів Степанської ТГ" 02.12.2022р. в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради проходив майстер-клас з фотографування для ВПО та жителів громади.

Наші діти люблять пізнавати навколишній світ. Вихованці ознайомилися з фотоапаратом Nikon D90 kit 18-55, його будовою, функціями. У підсумку кожен з дітей спробував себе у ролі фотографа.

Проводив майстер-клас - Сергій Гаврилюк.

Проект реалізовується завдяки підтримці UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО КРИМSOS

#ГромадиУкраїни

#КРИМSOS