Чемпіонат ОТГ по футзалу положення

Дата: 05.12.2019 16:51

Фото без описуПОЛОЖЕННЯ
про проведення першого відкритого чемпіонату Степанської ОТГ з  міні-футболу (футзалу) 2019-2020 р.р.

1. Мета і завдання:
1.1. Змагання проводяться з метою подальшого розвитку міні-футболу (футзалу) в Степанській ОТГ
1.2. Визначення переможця  Відкритого чемпіонату ОТГ з міні-футболу (футзалу).
1.3.Організація дозвілля молоді, пропаганда здорового способу життя;
1.4. Формування збірної команди

2. Керівництво змагань:

2.1. Загальне керівництво змагань здійснюється Степанської селищною радою.
2.2. Безпосередня підготовка та технічне проведення змагань покладається на
спеціаліста селищної ради по роботі з молоддю.
2.3.
Усі питання регулюються чинним регламентом, та здоровим глуздом;
2.4.
Організатори турніру та загальне керівництво здійснюють:

Берник Ярослав 0674983841

Пилипенко Василь 0977190939

3. Дата та місце проведення змагань:

3.1. Змагання відбуваються щотижня 2019 р. до лютого 2020 в Степанській ОТГ

4. Учасники та умови проведення змагань:
4.1. змагання проводяться згідно правил гри в футзал (засідання IFAB 28.09.07р.)
4.2. до участі у змаганнях допускаються команди спортивних та футбольних клубів, колективів фізкультури підприємств, організацій та установ, у складах яких грають особи не молодшi 15 (п,ятнадцяти) років;
4.3. кожна команда має право заявити до участі у змаганнях не більше 25-ти гравців за сезон, що підтверджується їхніми заявами;
4.4.
Степанська селищна рада залишає за собою право розподіляти команди на групи та ліги на власний розсуд.
4.5.;
4.6. Переходи гравців з команди в команду дозволяються лише між кругами, заявка на чемпіонат є одночасно і заявкою на відкритий Кубок
Степанської ОТГ.

4.7.До гри допускаються гравці в однакових однокольорових футболках та трусах з постійними номерами на термін усього матчу та гетри,(щитки за бажанням).  В найменуванні команд та на футболках забороняється використовувати назви політичних партій, політичні лозунги та політичну символіку. Спірні питання з цих приводів регулюються Радою ГФМФ та здоровим глуздом.
4.8.гра складається з двох таймів по 20 хвилин кожний чистого часу, перерва 5 хвилин;
4.9.ГМФМ залишає за собою право встановлювати термін ігор на власний розсуд.
4.10.. Всі суперечливі питання вирішуються на зборах КДК; під час проведення першості в межах спортивного майданчика та на лавах запасних заборонено знаходитись особам, які не внесені до офіційної заявки на гру, дискваліфікованим, вилученим під час матчу гравцям, особам без спортивного одягу, які не є офіційними представниками команд (які внесені до офіційної заявки на чемпіонат), що грають.  У випадку таких порушень гра призупиняється до повного їхнього усунення. Кожна команда має право внести в протокол матчу не більше 15 (п’ятнадцати) осіб, враховуючи офіційних представників. Письмові заяви та протести стосовно спірних питань приймаються членами КДК протягом 24 годин та при умові внесення благодійного внеску в розмірі 50 (п’ятдесяти) грн. Гравець, який отримав два попередження під час турніру або був вилучений iз поля, автоматично пропускає наступну гру; у разі грубого порушення, відображеного в протоколі матчу, гравець, вилучений iз поля, може бути дискваліфікований на більший термін, який визначається на засіданні КДК,і сплати штрафу у розмірі 50гр.У випадках не догравання гри або, якщо команда не з’явилася на гру, їй присуджується поразка з рахунком 0-5.
Команді, що не з’явилась на гру під час останніх 3(трьох) турів чемпіонату зараховується поразка 0-5 та знімаються 9 (дев’ять) очок з набраних під час першості. Забороняється участь гравців в чемпіонаті які родом за межами Голо пристанського р-ну або команди учасниці. У разі порушення гравець дискваліфікується автоматично до моменту розгляду можливості подальшої участі гравця в турнірі.

5.Визначення переможця:
5.1. розподіл місць визначається за найбільшою сумою набраних очок (перемога-3 очка, нічия - 1 очко, поразка – 0). У випадку рівності очок перевагу отримує команда, яка має
1) більшу кількість перемог у всіх ігр
2) кращу різницю забитих і пропущених м’ячів в усіх іграх;
3) кращий показник в іграх між собою (та ж послідовність)
4) найбільшу кількість забитих м’ячів в усіх іграх;
5.2. у випадку, якщо команди, що претендують на 1-3 місця наберуть рівну кількість очок, переможець визначається шляхом проведення додаткової гри.

6.Арбітраж:
6.1. арбітраж та інспектування змагань здійснюється арбітрами, рекомендованими ГФМФ
6.2. За образи, фізичні дії та інші брутальні вчинки на адресу арбітрів, офіційних представників, організаторів змагання, що відображені у протоколі гри, КДК дискваліфікує винних гравців на строк від 3-х матчів до закінчення змагання, призначає штраф у розмірі до 200 грн. У випадку сплати штрафу КДК може розглянути питання про скорочення строку дискваліфікації.

7.Порядок оформлення документів та фінансові витрати:
7.1. команди для участі у змаганнях подають  заявочний лист у двох примірниках з назвою команди, прізвищами та іменами гравців, датою народження, візою лікаря про допуск до змагань, контактні телефони представників команд та заявку на електронному носії ;
7.2. КОМАНДИ, що не подала заявку установленого зразка зараховується поразка з рахунком 0-5 вона відстороняється від участі змаганні і внесок за участь не повертається;
7.3. усі витрати на участь команд у Відкритій першості (проїзд, проживання, харчування) відбуваються повністю за рахунок відряджуючих організацій.

8.Нагородження:
8.1. Нагороджується перша, друга і третя команди грошовою винагородою та грамотами і кубком.
8.2. Визначаються і нагороджуються кращий бомбардир, кращий гравець, кращий воротар. Дане положення є офіційним запрошенням до участі в змаганнях.