-

Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність для вчителів.

21:01:35 13.06.2021

Степанська селищна рада приділяє значну увагу впровадженню інклюзивної освіти, спеціальних програм щодо соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами.Сьогодні Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Євгеній КРОТ відвідав місцевий ІРЦ в якому проходив літній табір для дітей з ООП під назвою «Щасливе дитинство».

23:44:41 11.06.2021