Юридична адреса:

Електронна адреса:
zem_vid_stepan.rada@ukr.net

Чиж Олексій  Михайлович                                  Начальник відділу

Послуги, які надаються населенню:

- Внесення змін та/ чи доповнень до рішень органів місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень.

- Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності , цільове призначення якої змінюється.

- Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності , цільове призначення якої змінюється

- Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у разі передачі земельної ділянки безоплатно у власність громадянам у межах норм, визначених земельним Кодексом України).

- Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача земельної ділянки безоплатно у власність (у межах норм, визначених земельним Кодексом України)

- Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у разі передачі земельної ділянки в користування)

- Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача земельної ділянки в користування.

- Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

- Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки у власність/ надання в користування.

- Надання згоди на поділ чи об’єднання земельних ділянок комунальної власності

- Погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

- Про інвентаризацію земель (у разі проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення)

- Погодження / затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та надання земельних ділянок в користуванн

- Приватизація земельних ділянок членами фермерського господарства

- Затвердження проекту землеустрою щодо приватизації земель членами фермерського господарства

- Про передачу в оренду земельної ділянки, право власності на яку зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

- Поновлення договору оренди землі укладеного або зміненого до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству"

- Внесення змін до договору оренди землі, договору про встановлення земельного сервітуту, договорів про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб або для забудов

- Припинення договору оренди землі, дії земельного сервітуту, дії договорів про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб або для забудови

- Встановлення земельного сервітуту.

- Погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту.

- Добровільна відмова від права власності на земельну ділянку на користь територіальної громади

- Добровільна відмова від права постійного користування земельною ділянкою на користь територіальної громади.

- Вирішення земельних спорів.

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі:

Конституція України

- Земельний кодекс

- Закон України «Про Державний земельний кадастр»

- Закон України «Про оренду землі»

- Закон України «Про землеустрій»

- Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

- Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Закон України «Про запобігання корупції»

Закон України «Про звернення громадян»