Рівненська область, Сарненський район

Новини футболу

Дата: 28.01.2020 01:33
Кількість переглядів: 730

Фото без опису28 січня 2020 року стартував відкритий чемпіонат Костопільського району з футозалу. Перший день змагань пройшов за участі команд з різних районів області. Степанська Горинь в першому матчі зустрічалась з командою Пісків.

Перший тайм матчу пройшов за абсолютної переваги Степанської команди, однак  перший тайм закінчився з рахунком 1-1.

В другому таймі команда Степанської Горині провела ряд атак та реалізувавши свої моменти повела в рахунку 3-1.

За рахунку 3-1 футболісти Горині подовжували контролювати хід поєдинку, гострі атаки форвардів Горині продовжували наводити жах на воротаря  команди  суперників.

В середині другого тайму футболісти Піскова, скориставшись розслабленістю футболістів із Степаня зуміли не тільки зрівняти рахунок, а і вийти у перед.

Однак прекрасна гра воротаря   Степанської команди ( Романа Мурзи ) та останній гол, який забив Шустик Олексій, з ювелірної передачі Забілика Влада завадила статися сенсації в цьому поєдинку.

ОСТАТОЧНИЙ РАХУНОК 4-4

Дякуємо футболістам Степанської Горині за прекрасну гру та сподіваємось на перемогу у натупному матчі  турніру.