ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2020 19:28

Сьогодні 20 лютого 2020 року відзначається День Героїв Небесної Сотні.  В смт . Степань відбувся мітинг присвячений героям Майдану «А їх зустріли небеса»

В першій частині заходу відбулася молебень, яку провів священник  Свято-Миколаївської церкви Сарненської єпархії  УПЦ -  Ковальчук Юрій Іларіонович.

Світлою молитвою за Україну та патріотичними закликами завершилося  богослужіння,  присвячене пам’яті героїв Небесної сотні: “Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава !

Захід відкрив  голова  Степанської ОТГ- Петро Крот, який  згадав ті події Майдану та Революції Гідності. Вшанувавши хвилиною мовчання Героїв, відбувся невеличкий святковий концерт на патріотичну тематику, за участю вихованців  ОЗ Степанська ЗОШ I-III ст., Степанського БДМ та закладів культури.

Після патріотично виконаних пісень слово було надано депутату Степанської селищної ради – Зданевичу Павлу Миколайовичу та Станіславу Ткачуку- депутату Рівненської молодіжної міської  ради. В своїх промовах вони наголосили, що Революція Гідності не завершена. На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх  найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли  рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна. Їхній приклад має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння.

Зараз розпочинається відлік новітньої історії України. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга.

Важливо пам’ятати і розуміти цінності. Маємо завершити їхню справу. Перемога за  наммии !

Слава Україні!  Героям Слава !