Рівненська область, Сарненський район

волейбольний турнір пам’яті воїна –інтернаціоналіста Сергія Бережного

Дата: 23.02.2020 21:14
Кількість переглядів: 861

Сьогодні 23 лютого 2020 року в селі Велике Вербче  Кричильської ОТГ відбувсяв волейбольний  турнір пам’яті воїна –інтернаціоналіста Сергія  Бережного, в якому взяла участь і команда Степанської ОТГ.

Змагання відкрив голова Кричильської ОТГ- Микола Добриднік.  Згадавши подвиг воїна та пом’янувши  хвилиною  мовчання . Також було покладено квіти до меморіальної дошки , яка встановлена на честь воїна –інтернаціоналіста.Фото без опису

Кожній команді було вручено святковий коровай .

Фото без опису

Після цього відбулося жеребкування та ігри турніру. В турнірі  брали участь такі команди:

Степань

Мале Вербче

Корост

Городець

Велике Вербче

Велике Вербче(школа)

В першій грі Степань зустрівся із командою Велике Вербче(школа) в якій здобув впевнену перемогу з рахунком 2-0. Так само Степань виграв і команду Городець з рахунком 2-0.

Вигравши свої ігри команда беззаперечно потрапила до фіналу змагань де очікувала свого майбутнього суперника.

В перерві між поєдинками в місцевій школі можна було поласувати бутербродами із чаєм та кавою. Волейболісти не залишилися голодними.

Відповідно до змагань команді із Степаня  довелося гати із суперником із Малого Вербча, в якому нажаль наші волейболісти поступилися. В грі за третє місце зустрічалися команди Велике Вербче та Велике Вербче(школа). Сильнішими виявилися старші волейболісти.

Відповідно  до змагань перемогу здобули волейболісти  Малого Вербча,  друге місце команда Степань та третє волейболісти  Великого Вербча.

Після цього команди призери отримали кубки та були нагороджені грамотами та призами.