Звіт селищного голови

Дата: 01.03.2020 17:50

Публічний звіт про роботу Степанської селищної ради в 2019 році.

1 березня 2020 року голова Степанської селищної ради Петро Крот звітував про роботу селищної ради за  2019 рік

Метою публічного звіту є належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності відповідного органу виконавчої влади.

У вступному слові Петро Володимирович всіх привітав з першим днем весни.

Петро Володимирович детально проаналізував роботу Селищної рали, а також зауважив, що у 2020 році доведеться докласти максимум зусиль, для того щоб вирішити ряд важливих завдань, які включені в програму соціально-економічного  розвитку нашої громади, а саме:

• Збереження лікарні, та усіх установ культури, які розташовані на території громади.
  • Актуальним також є питання вивозу сміття та упорядкування центрального кладовища
  • Затвердження історико-культурного та генерального плану смт. Степань
  • Продовження освітлення вулиць
  • Актуальним також залишається питання щодо збору та реєстрації у місцевий бюджет  підприємств, які розташовані на території громади.

Також голова  вислухав думки та пропозиції громадян щодо подальшик кроків, які можна зробити для розвитку та функціонуванню нашої громади.