Степанська ОТГ

Літературно-мистецьке свято «Кобзаревими стежками».

Дата: 09.03.2020 18:25

У понеділок 09 березня у Степанському  БК«Мрія» відбулося літературно-мистецьке свято «Кобзаревими стежками». присвячене дню народження великого Кобзаря українського народу- Тараса Григоровича Шевченка.

На нього завітало чимало жителів селища різного віку, зокрема, разом з дорослими  прийшло чимало малечі. Зауважимо, що в залі було чимало людей, хто прийшов на захід в національному одязі й із Кобзарем в руках.

При вході до будинку культури не можливо було не замітити виставку, яку організувала Степанська публічна бібліотека.

В заході взяли участь колективи усіх закладів культури та учні

ОЗ «Степанської ЗОШ І-ІІІ ст.» Були виконані загальновідомі  твори великого Кобзаря ( Думи мої думи, Реве та стогне Дніпр широкий, Заповіт і багато інших).

Бандуристи додали колориту пісням, які покладені на слова Шевченка, а артисти декламували вірші.

«Шевченко – це приклад для молоді, адже його твори вчать любові до України, патріотизму. Його слово - живе й могутнє, адже крізь століття залишається актуальним і пророчим для українського народу. Поет нагадує нам у віршах, що й у його непрості часи люди все ж таки боролися за свою волю.

Таких людей ми повинні вшановувати, навіть більше того, - це наш святий обов’язок. Окрім того, ми повинні наші знання передавати дітям»

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття своїм сучасником звемо!