Дата: 13.03.2020 08:09

ШАНОВНА ГРОМАДО!

З метою забезпечення на території селищної  ради  чистоти та порядку, підвищення  рівня благоустрою,  відповідно до розпорядження селищного голови (від 11.03.2020 року № 65 «Про щорічну акцію «За чисте довкілля» та місячника благоустрою на території Степанської селищної ради» 14  березня 2020 року буде проведено  «День благоустрою»  (суботник).

Запрошуємо  небайдужих  мешканців,  підприємців,  керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів та членів виконкому вийти самим і організувати своїх підлеглих та усіх бажаючих для очистки  території  підприємств,  прибудинкових територій,  придорожніх територій,  власних земельних ділянок,  місць  загального користування від сміття, яке назбиралося за зиму.

Сподіваємося,  що  підприємці,  керівники  підприємств,  установ та організацій зорганізують  колективи на впорядкування та озеленення своїх об’єктів, стануть спонсорами екологічних ініціатив.

Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди була небайдужа до проблем рідного селища.

Шановні  мешканці! Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться  14 березня 2020 року до весняної толоки,  аби на території Степанської селищної  ради панували чистота і порядок!

З повагою, виконавчий комітет Степанської селищної ради

ШАНОВНА ГРОМАДО!