П О Р Я Д О К Д Е Н Н И Й Одинадцятої сесії сьомого скликання Степанської селищної ради

Дата: 23.04.2020 09:56

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

Одинадцятої  сесії сьомого скликання Степанської селищної ради

23  квітня 2020  року

1. Про внесення змін у рішення селищної ради № 11 від 12.07.2019 року «Про

утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

2. Про затвердження графіків роботи ЦНАП та ВРМ.

3. Про внесення доповнень до Положення про старосту Степанської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

4.  Про виконання селищного бюджету за перший квартал 2020 року

5.  Про внесення змін до селищного бюджету Степанської селищної ради на 2020 рік.

6. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області на 2020 рік.

7. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області на 2020 рік.

8. Про затвердження Положення про  оплату праці працівників комунального некомерційного підприємства  «Степанська районна лікарня» Степанської селищної ради  Сарненського району Рівненської області.

9. Про умови оплати праці головного лікаря КНП «Степанська районна лікарня» Степанської селищної ради Скачко А.Н. в ІІ кварталі 2020 року

10. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земель сільських населених пунктів Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

11. Про надання дозволу на складання технічної документації із нормативної грошової оцінки земель  населених пунктів Кузьмівка, Яблунька, Волоша, Підгірник на території Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

12. Про розгляд заяв