П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й засідання виконавчого комітету

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

засідання виконавчого комітету

від  23 квітня   2020  року

1. Про стан виконання селищного бюджету за І-й квартал 2020 року.

2. Про затвердження заходів, щодо протидії пожежам  на території Степанської ОТГ на 2020 рік.

3. Про утворення Опікунської ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при виконавчому комітеті Степанської селищної ради

4. Про порядок організації опіки та піклування над недієздатними та обмежено дієздатними особами в Степанській селищній раді

5. Про заходи на виконання розпорядження голови  Сарненської районної  державної  адміністрації  № 468 від 29  жовтня 2009  року  «Про  проведення   сезону  безпеки на водних об’єктах району в весняно-літній  період  2020 року».

6. План заходів щодо проведення у 2020 році Року промоції культурної спадщини, на території Степанської селищної ради.

7. Про затвердження плану роботи на травень 2020 року.

8. Про розпорядження, які були прийняті селищним головою за період  з  18 березня 2020 р. по 22 квітня 2020 р.

6. Про розгляд листів і заяв.

7. Різне.

І. Питання, які будуть розглядатись на засіданні виконкому:

1. Про стан виконання селищного бюджету за І-й квартал 2019 року.

Доповідає Лазарчук Наталія Володимирівна, головний бухгалтер селищної ради

2. Про хід виконання рішення виконкому від 30.11.2018 № 100 «Про організацію харчування дітей   в дошкільних  навчальних закладах Степанської селищної ради»

Доповідає Коротчук Віктор Анатолійович, селищний голова

3. Про звіт завідуючих бібліотеками с.Калинівка, с. Мельниця про виконання ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині, що стосується повноважень у сфері культури.

Доповідають Гоч Ірина Сергіївна, завідуюча бібліотекою с. Калинівка; Нікіфорець Галина Іванівна, завідуюча бібліотекою с. Мельниця

ІІ. Заходи по контролю за дотриманням Конституції України, Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, органів влади іншого рівня

та власних рішень

Про хід виконання розпорядження Сарненської районної державної адміністрації від 23.05.2018 № 215 «Про Програму зайнятості населення  Сарненсього району на 2018-2020 роки»