Робота по благоустрою продовжується

Дата: 17.06.2020 00:16

На території Степанської громади продовжуються заходи з благоустрою. Зокрема, було встановлено контейнери для побутових відходів з пластику на перехресті вулиць Шевченка та Пушкіна.оброблено центральне кладовице від буряну.

Фото без описуФото без описуНа  прилеглій території біля пам’ятника  Героям Небесної Сотні, які загинули на Майдані у роки Революції Гідності, були проведені роботи з озеленення та створення квіткових композицій, а саме: висаджено самшит, тюльпани та туї. Насадження доповнили квітники, які були раніше упорядковані працівниками селищної ради.

Фото без описуФото без опису

Упорядковано пам’ятник в урочищі «Писариха» неподалік Степаня. де загинули вояки УПА на чолі з «Ясеном», які боролися за волю і свободу України проти підрозділів НКВС у часи Другої світової війни.

Відповідна робота продовжується.