Степанська ОТГ

Шановна Громадо

Дата: 28.06.2020 08:42

Шановна громадо!

Вітаємо із державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Конституції — це одна зі сходинок становлення України незалежною та демократичною державою. Адже вона визнає найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.

Однак, як показує історія, демократичний розвиток України завжди зустрічав перепони, і сьогодні ми знову повинні боротися  за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

І ми віримо в те, що з кожним новим роком наша країна ставатиме кращою, що Україна стане дійсно конституційно розвиненою, правовою європейською державою.

Тож, шановні жителі Степанської громади, бажаємо Вам добробуту й затишку у ваших оселях, сімейного щастя й мирного неба!