Порядок денний 14 сесії 7 скликання

Дата: 20.07.2020 14:14

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

Чотирнадцятої сесії сьомого скликання  Степанської селищної ради

21 липня  2020  року

1.  Про затвердження переліків адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Степанської селищної ради та його віддаленного робочого місця.

Доповідає Карпець Майя Іванівна, секретар селищної ради

2. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку підвідомчої території Степанської селищної ради за І-ше півріччя 2020 року.

Доповідає Крот Петро Володимирович, селищний голова

3. Про стан виконання селищного бюджету за І-ше півріччя 2020 року.

Доповідає Лазарчук Наталія Володимирівна, головний бухгалтер селищної ради

4. Про внесення змін до селищного бюджету Степанської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає Лазарчук Наталія Володимирівна, головний бухгалтер селищної ради
5. Про організацію підготовки до відзначення   29-ї річниці   Незалежності України  та Дня Степаня на території селищної ради.

6. Про затвердження статуту в (новій редакції) ОЗ  «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Доповідає Крот Євгеній Сергійович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Степанської селищної ради                                              7. Про погодження місця встановлення знаку  «Я ? СТЕПАНЬ» на території Степанської селищної ради в смт Степань.

Доповідає Крот Петро Володимирович, селищний голова
8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії.
        Доповідає Загральська Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради
9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)та надання в оренду СГПП «Степанське» нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв) на території Степанської селищної ради.
          Доповідає Загральська Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

10. Про розгляд заяв