П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й Шістнадцятої сесії сьомого скликання  Степанської селищної ради

Дата: 18.08.2020 14:35

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И ЙФото без опису

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

Шістнадцятої сесії сьомого скликання  Степанської селищної ради

19 серпня  2020  року

1. Про прийняття в комунальну власність Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області будівлі бібліотеки смт. Степань  для дітей.

2. Про затвердження (Нової редакції) «Положення про відділ освіти, культури,

молоді та спорту Степанської селищної ради»

3. Про затвердження статуту в (новій редакції) КЗ "Степанська дитяча музична школа" Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

4.  Про затвердження статуту в (новій редакції) ЗЗСО  «Кузьмівська гімназія»  Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області

5. Про затвердження статуту в (новій редакції) КЗ «Степанський будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

6. Про затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи «Степанський інклюзивно-ресурсний центр» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

7.  Про затвердження  Положення про плату за навчання та платні послуги у К З "Степанська дитяча музична школа"

8.  Про внесення змін до рішення  Степанської селищної ради № 154 від 24.12.2019 року «Про затвердження структури і штатного розпису виконавчого апарату Степанської  селищної ради Сарненського району Рівненської області на 2020 рік»

9. Про  Програму протидії поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, у Степанській  об’єднаній територіальній громаді  на 2020 рік

10. Про внесення змін до селищного бюджету Степанської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає Лазарчук Наталія Володимирівна, головний бухгалтер селищної ради

11. Про розгляд звернення гр. Гоч Світлани Володимирівни  про надання дозволу на приватизацію квартири.

12. Про розгляд звернення Степанського споживчого товариства.

13. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ „ Рівнеобленерго ”.

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд  об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

15. Про розгляд заяв