Дата: 05.10.2020 12:45

Степанська селищна рада Сарненського району Рівненської області оголошує конкурс на вакантні посади:

Назва посади

Кваліфікаційні вимоги

Директор комунальної установи «Степанський інклюзивно-ресурсний центр» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області

Громадянство України. Знання державної мови. Вільне володіння офісною комп’ютерною технікою. Повна вища педагогічна освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»; Стаж педагогічної роботи не менше 3 років.

Директор комунального

закладу «Степанський будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області

Громадянство України. Знання державної мови. Вільне володіння офісною комп’ютерною технікою. Повна вища педагогічна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним  рівнем не нижче ступеня магістра. Стаж педагогічної роботи не менше 3 років.

Директор комунального

закладу «Степанська дитяча  музична школа» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області

Для участі в конкурсі подаються документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • автобіографія;
  • заповнена особова картка форми П-2ДС з додатками;
  • копія документа, який посвідчує особу (паспорта громадянина України) ;
  • копії документів про освіту;
  • копія трудової книжки;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  • подану згідно із існуючим законодавством декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.

При подачі документів при собі обов’язково мати оригінали всіх документів, копії яких подаються.

Термін прийому документів складає 30 днів із дня опублікування оголошення в газеті за адресою: смт Степань, майдан Незалежності, 1 Степанська селищна рада Сарненського району Рівненської області, 34560. Довідки за телефонами: 4-12-00, 4-10-20.