П О Р Я Д О К Д Е Н Н И Й Шостої чергової сесії восьмого скликання Степанської селищної ради

Дата: 03.02.2021 15:54

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

Шостої чергової  сесії восьмого скликання  Степанської селищної ради

05 лютого   2021  року

1.  Про стан  виконання Програми соціально-економічного   та   культурного розвитку  підвідомчої  території Степанської селищної ради за 2020 рік

Доповідає Крот Петро Володимирович, селищний голова

2. Про внесення змін до рішення Степанської селищної ради № 68 від 24.12.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Степанської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2021 рік»

Доповідає Мельник Наталія Володимирівна, адміністратор селищної ради

3. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Доповідає Карпець Майя Іванівна, секретар селищної ради

4. Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Степанської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Доповідає Павонська Діана Валодимирівна, головний спеціаліст-юристконсульт

5. Про затвердження Порядку використання легкового автомобіля для поїздок, пов'язаних із службовою діяльністю.

Доповідає Карпець Майя Іванівна, секретар селищної ради

6. Про внесення змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Доповідає  Скачко Алла Ничипорівна, головний лікар КНП «Степанська районна лікарня»

7. Про зміну назви та затвердження статуту в ( новій редакції)  опорний заклад   загальної середньої освіти «Степанський ліцей» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області

Доповідає Крот Євгеній Сергійович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  селищної ради

8. Про безоплатну передачу майна з балансу Степанської селищної ради на баланс ЗЗСО «Кузьмівська гімназія», що перебуває у комунальній власності Степанської селищної ради.

9. Про затвердження Положення про надання платних послуг в публічній бібліотеці смт Степань  Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

10. Про затвердження Програми  відшкодування вартості препаратів  інсуліну хворим на цукровий діабет, жителям Степанської селищної ради на 2021 рік»

Доповідає Чиж Оксана Василівна, начальник фінансового відділу селищної ради

11. Про затвердження селищної Програми запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2021 рік.

Доповідає Тарасюк Олег Іванович, заступник селищного голови

12. Про затвердження Програми по відшкодуванню відсотків за кредитами фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області на 2021-2025 роки.

Доповідає Тарасюк Олег Іванович, заступник селищного голови

13. Про затвердження селищної Програми по виготовленню Проекту екологічних  викидів Степанської селищної ради

Доповідає Сич Петро Миколайович, начальник відділу

14. Про стан виконання селищного бюджету за 2020 рік.

Доповідає Лазарчук Наталія Володимирівна, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер

15. Про внесення змін до селищного бюджету Степанської селищної ради на 2021 рік (17535000000).

Доповідає Чиж Оксана Василівна, начальник фінансового відділу селищної ради

16. Про затвердження Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Доповідає Загральська  Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

17. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

Доповідає Загральська  Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) та надання  в оренду ТОВ «Прислуч Агро»  земельних часток (паїв) на території  Степанської селищної ради

Доповідає Загральська  Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії.

Доповідає Загральська  Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка планується для передачі  в постійне користування COOР «Райспоживспілки»

Доповідає Загральська  Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

21. Про розірвання договорів оренди землі, укладених між колишньою Кузьмівською сільською радою та ТОВ "Вільгельм Ландберг"

Доповідає Загральська  Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

22. Про укладання договору оренди земельних часток (паїв), що входять до складу спадщини, яка не прийнята спадкоємцями ТОВ "АКВА ТЕРРА ЛТД"

Доповідає Загральська  Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка планується для передачі  в постійне користування ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України у Рівненській області.

24. Про розгляд заяв