Дата: 05.03.2021 21:26

04 березня у спортивній залі ОЗ "Степанської загальноосвітньої школи I-IIІст. "відбулися спортивні змагання з волейболу серед дівчат,присвячені Дню весни. У змаганнях взяли участь чотири команди школи 8-б,10-в,9-в та 11-в. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Переможцями турніру стала команда 11-в, друге місце посіла команда 10-в., а третє – команда 9-в. Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції, в особливому захваті були учні 8-х класів, адже такий вир емоцій вони спостерігали чи не вперше.