Рівненський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою” організовує повторний базовий онлайн семінар для новообраних депутатів на тему "Інструменти для ефективної діяльності депутатів місцевих рад"

Дата: 09.03.2021 16:41

Шановні представники ОМС

Інформуємо вас, що Рівненський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою” організовує повторний базовий онлайн семінар для новообраних депутатів на тему "Інструменти для ефективної діяльності депутатів місцевих рад". Робоча версія програми заходу додається.

Захід відбудеться 16 березня 2021 року, з 10 до 13 год. Лінк на трансляцію заходу буде надіслано зареєстрованим учасникам напередодні заходу.

Для участі у заході зацікавлені особи (депутати) повинні до 12 березня включно надіслати на електронну пошту mykhailo.shelep@giz.de інформацію про себе, а саме:

назва місцевої ради, прізвище та ім'я учасника,  контактний телефон, мейл (ЦІ ДАНІ ОБОВ’ЯЗКОВІ).

Прошу вас поширити серед новообраних депутатів вашої місцевої ради інформацію про цей захід та допомогти їм із реєстрацією для участі в ньому.

Цей семінар є повторенням заходів, які проводились 22 січня та 12 лютого, однак не всі депутати, які зголошувались раніше до участі, були присутні.

не були присутні, їм було направлено окремі листи-анонси.

Захід буде проходити в онлайн режимі, тому учасникам буде потрібен буде комп'ютер чи ноут із камерою,  під'єднаними навушниками і мікрофоном, та швидкісним інтернетом.
В разі питань організаційного характеру просимо зв'язуватися із Михайлом Шелепом, +380 67 346 35 97

Ps. Звертаю увагу, що поштові скриньки «ukr.net» та ряд інших поштових платформ, які вперше отримають наші повідомлення, іноді сприймають ці листи як спам.

Тому прошу нагадати своїм представникам, які реєструючись вказують особисті електронні адреси, щоб перевіряли свою пошту – лист із інформацією від нас може бути як в папці «вхідні» так і в «спам».