Зробимо нашу ОТГ чистою та гарною разом всією громадою!

Дата: 01.04.2021 20:47

Вже стало доброю Фото без описутрадицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити селище чистішим і привабливішим. Так було організовано суботники, які мають на меті приведення до порядку засмічених частин селища, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, вивезти сміття.

Як результат, 01  квітня було прибрано та приведено до порядку закріплену за Степанською  селищною радою територію:

• зібрано побутове сміття, здійснено санітарну очистку від сухого гілля, листя  та трави.
  • вивезено 4 підводи сміття 5 м3
  • було прибрано територію валу біля мінерального джерела (зібрано 5 мішків пластику)

Також велика подяка жителям багатоквартирного будинку по вулиці Садовій,  які одні з перших навели порядок на прибудинковій території та вулиці.

Тож запрошуємо всіх небайдужих жителів підтримати ініціативу у проведенні подібних суботників та долучитись до прибирання наступного разу.

Також особливо  хочемо звернути увагу громадян на не допущення створення стихійних сміттєзвалищ на території селища.