Шлях реалізації проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності».

Дата: 12.04.2021 20:22

Доброго дня!

23 лютого голова Асоціації Міст України Віталій Кличко та Віце-прем’єр-міністр, Міністр цифрової трансформації Михайло Федорів підписали меморандум, об’єднавши зусилля в питаннях цифровізації країни.

Це відкрило шлях реалізації проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності».
Асоціація міст України спільно з ГО «Центр освітніх реформ Наші діти» оголошують конкурс грантів і запрошують громади взяти активну участь в даному проєкті.
В рамках проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності» громадам пропонується 5 напрямків можливої співпраці: Дошкільна освіта, Нова Українська Школа, Інклюзивна освіта, Математична освіта, а також окремий проєкт «Сільська школа» для забезпечення малокомплектних шкіл сучасними цифровими засобами навчання.
Розмір грантових сетифікатів від 500.000 грн до 10.000.000 грн. в залежності від наявної мережі закладів освіти в Громаді.
Цифрова трансформація освіти є одним з головних пріоритетів в діяльності Мінцифри, Асоціації міст України та органів місцевого самоврядування . Реалізація даного проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг в Громаді.
Цифрова трансформація освіти дозволить місцевому самоврядуванню впровадити навчальні та інформаційні програми та курси, освітні проекти, спрямовані на підвищення рівня цифровізації в громадах.
Для реалізації даного проєкту визначаються такі напрями співпраці:
- заклади загальної середньої освіти підключаються до сучасних електронних освітніх ресурсів.
- педагогічні працівники закладів освіти громади приймають участь у семінарах-практикумах, тематичних науково-методичних семінарах, конференціях, конкурсах та ін. в рамках проекту «Інноваційний прорив».
- громади залучаються до національних та міжнародних проектів, в тому числі грантових.
- організовуються заходи із підвищення кваліфікації вчителів партнерськими Громадськими організаціями.
Пріоритетними напрямками співпраці у 2021 році є:
Дошкільна освіта;
Нова Українська Школа;
Інклюзивна освіта;
Предмети природничого-математичного циклу;
 Для реалізації всіх вищевказаних пунктів Громада підписує Меморандум про співпрацю з Всеукраїнською Асоціацією Міст України та заповнює заявку на участь в освітньому грантовому проекті АМУ
Громади заповнюють заявку( до 23 квітня 2021 року) на участь в освітньому проєкті, підписують, сканують, надсилають на email-
L0676573034@ukr.net
 Підписаний громадою Меморандум (2 примірники) надсилати РЕКОМЕНДОВАНИМ ЛИСТОМ-