Розпочався перший день змагань відкритої першості Степанської ТГ з спортивного орієнтування, присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей.

Дата: 28.05.2021 22:40

Часто спортивне орієнтування проводиться не тільки щоб визначити фізичну підготовку учасників, але і щоб поширити серед людей здоровий спосіб життя. Саме з цією метою  в лісовому масиві біля села Грушівка Степанської селищної ради  розпочався перший день змагань відкритої першості Степанської ТГ з спортивного орієнтування, присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей.

На змагання прибули команди Немовицької, Малинської, Клесівської, та Сарненської територіальних громад.

Відповідно до положення всі учасники змагань прибули згідно графіку, ознайомилися із територією  та облаштували свої табори.

Фото без описуФото без опису

Традиційно офіційне відкриття розпочалося з підняття прапора та державного гімну.

Голова Степанської територіальної громади Петро КРОТ  привітав усіх учасників змагань та побажав перемоги командам. До вітального слова також долучилися голова Малинської  ТГ, начальник відділу освіти  Немовицької ТГ,  директор ОЗ "Степанська ЗОШ І- ІІ ст." Степанської селищної ради.

На відкритті змагань з своїми номерами виступили художні колективи та вихованці:

ОЗ «Степанської ЗОШ І- ІІІ ст» Степанської селищної ради

КЗ «Степанський БДМ» Степанської селищної ради

КЗ «Степанська дитяча музична школа» Степанської селищної ради

Народний ансамбль "Добриця" Степанської селищної ради

Після урочистостей головний координатор змагань -  Шишковський Сергій  Олексійович  провів відповідні інструкції та перші завдання. Для юних орієнтувальників була поставлена цікава дистанція. Спортсмени, які Виконають поставлені завдання в контрольний час та швидше подолають  дистанцію, стануть  переможцями та призерами змагань.Фото без опису

Успіхів та перемоги командам!!!!