Дата: 01.06.2021 11:43

" Хай щастю дитини не буде кінця". Під такою назвою в Степанській публічній бібліотеці та Степанському БК пройшла розважально-ігрова програма для нашої малечі, приурочена Міжнародному Дню захисту дітей! Дякуємо спонсорам свята - Веніаміну Ількевичу, Сергію Чуприні та Галині Мурзі.

Щиро вітаємо всіх із цим світлим та прекрасним святом. Дуже хочеться, щоб наші діти щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.