20.06.2021 р. в Будинку культури «Мрія» Степанської територіальної громади відбувся чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту

Дата: 21.06.2021 11:02

20.06.2021 р.   в    Будинку культури  «Мрія» Степанської територіальної громади відбувся чемпіонат Рівненської області        з гирьового спорту:

- серед дорослих(вправа Р-12 - гвардійський ривок);

- обласний турнір серед дітей (двоборство).

В змаганнях взяли участь спортсмени з Степанської, Варашської  Дубенської, Рокитнівської, Вербської, Зарічнянської, Сарненської територіальних  громад.

Змагання традиційно відкрив голова Степанської громади - Петро КРОТ, побажавши перемоги всім учасникам.

Фото без описуТакож до слова було запрошено начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Степанської територіальної громади Євгенія КРОТА, який також розповів основні історичні відомості про стародавнє містечко Степань.

На початку змагань вихованці Ірини ТОРЧИК, викладача хореографії Степанської дитячої музичної школи виступили із своїми номерами.