Традиційно, на другий день Трійці в смт. Степань 21 червня 2021 р. відбулося  вшанування Героїв УПА , які загинули в урочищі Писариха від рук НКВС.

Дата: 21.06.2021 23:20

Вшанувати героїв УПА зібралися в урочищі Писариха  місцева влада, небайдужі  мешканці, депутати, воїни АТО  та гості з Рівненської області.

На початку відбулася молебень за Україну та за загиблих воїнів, які полягли в ті нелегкі часи та за воїнів АТО,  що загинули на війні з  Росією на Сході України.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Степанської громади, Петро КРОТ.

Також виступили депутати та активісти нагадавши, шо боротьба за Незалежність України триває і нині.

Місцевий активіст патріот Богдан Лазарчук зачитав  присутнім записи очевидців тих подій.

"МИ всі полягли за Вкраїну свою... І ніколи ніхто не вернеться...Україна була...Україна жива...Україна ще знову вернеться.." Такі слова повстанської пісні звучали на місці трагічних подій 4 червня 1944 року ,коли банда НКВС оточила сотню СБ "Ясена" в урочищі "Писариха" поблизу Степаня.

Між виступами звучали патріотичні пісні, які виконував хор «Просвіта» керівник Роман СКАЧКО.

Захід завершився хвилиною мовчання.

Після вшанування - поминальний обід і козацький куліш