Сьогодні, 27 червня, Україна відзначає День молоді

Дата: 27.06.2021 21:14

Сьогодні, 27 червня, Україна відзначає День молоді. Це свято існує з 1994 року, коли його було запроваджено президентським указом.

День молоді: що означає свято

Свято Дня молоді запроваджене з тим, щоб акцентувати на ролі молодих людей у розвитку та процвітанню суспільства, адже саме від них багато в чому залежить майбутнє.

День молоді – не просто веселе, розважальне свято. Воно ще й має ідеологічну складову, адже звертає увагу молоді на те, як найкраще реалізувати свій потенціал як для власного добробуту, так і світу загалом.

в Степанському будинку культури  святкову програму проводили директор- Марина Забілик  та художній керівник- Тетяна Гецько.

Також на місцевому стадіоні  відбувся матч чемпіонату Сарненського району з футболу  в якому Степанська ГОРИНЬ перемогла команду Сокіл з Немовицької громади  з рахунком 4 - 2.