У вівторок  шостого липня в Степанській територіальній громаді відбулося традиційне святкування Івана Купала «Ой на Івана, та й на Купала»

Дата: 07.07.2021 16:44

У вівторок  шостого липня в Степанській територіальній громаді відбулося традиційне святкування Івана Купала «Ой на Івана, та й на Купала»

Стрибки через вогонь, танок русалок, запускання віночків та інші обряди.

Головний звичай купальської ночі - розпалювання великого багаття. У давні часи біля вогню збиралося все село. У центр багаття встановлювали колесо на жердині, яке символізувало сонце.

На свято до Степанської громади завітали перші особи Рівненської області Віталій КОВАЛЬ -голова Рівненської ОДА та голова Сарненської РДА – Олександр КОХАН.

Дівчата співали пісні і танцювали. Це було щось неймовірне.

Також запрошені та гості змогли скуштувати святковий куліш та смачну Степанську мінеральну воду.

Для  безпеки  та порядку було залучено представників Національної поліції та пожежної служби