До уваги батьків та учнів Степанської територіальної громади

Дата: 21.07.2021 10:57

Державний департамент США найняв Social Impact (незалежну компанію, яка займається оцінкою проєктів) оцінити ефективність проєктів з медіаграмотності в 9 країнах Європи та Євразії. Онлайн-платформа медіаосвіти та медіаграмотності Академії української преси (АУП) – один із таких проєктів.

У червні 2021 року АУП на прохання Social Impact поширила інформацію з посиланням на короткий онлайн-опитувальник (перший етап опитування), серед усіх хто був учасником заходів Академії української преси або використовував платформу медіаосвіти та медіаграмотності АУП (https://medialiteracy.org.ua/).

Другий етап опитування передбачає поширення опитувальника серед учнів та батьків.

У разі надсилання опитувальника безпосередньо учням, будь ласка, використовуйте “Лист для учнів” (додаток 1), якщо батькам, будь ласка, використовуйте “Лист для батьків” (додаток 2).

На звернення Академії української преси ректорат Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти скеровує лист № 05-07/21 від 05.07.2021.  та просить поширити через батьків, або напряму серед учнів (за можливості): https://simedia.surveycto.com/collect/version_ukraupidst.