Сьогодні 13 серпня  2021 року, всі  працівники селищної   ради та  небайдужі мешканці смт Степань взяли активну участь у ініційованому Степанською селищною радою  суботнику.

Дата: 13.08.2021 21:36

Було прибрано від сміття територію центру,  парку біля церкви  та  БК Мрія,  ліквідовано смітники біля валу та мінерального джерела.Фото без описуПокошено парк в центрі та біля валу

Педагогічним колективом ОЗ «Степанська ЗОШ»  розпочато фарбування мосту.Фото без опису

Також КП «ДАСОЛЬ» продовжується поточний ямковий ремонт доріг нашої громади.

Степанська  селищна рада звертається до всіх мешканців громади! Запрошуємо не словом, а ділом долучитися до робіт з благоустрою, активно брати участь у проведенні заходів щодо очищення населених пунктів громади зробити їх ще кращими та привабливішими!