З нагоди Дня Степаня  та 30-ї річниці Незалежності України 24  серпня пройшли урочистості  на території нашої громади.

Дата: 25.08.2021 12:39

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України.

З самого ранку на Майдані Незалежності пройшла молебень за УКРАЇНУ.

У зв’язку із погодними умовами святковий концерт та виставка  відбулися  у будинку культури.

За традицією концерт розпочався з привітання селищного голови  Петра КРОТА, який побажав нашій державі та громаді миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять тих, хто вже ніколи не повернеться до нас, залишившись навічно в наших серцях, героїв Майдану та героїв АТО

В ході проведення святкового концерту провели церемонію нагородження кращих людей громади та спортсменів.

Цікава різнопланова концертна програма, яку підготували та провели працівники, аматори народної творчості  закладів освіти та культури Степанської громади не залишила байдужим жодного глядача. Всі із задоволенням фотографувалися біля фотозони та могли спробувати солодощі місцевих кондитерів.

Приємно, що багато гостей в якості святкового вбрання обрали вишиванку. У такі дні починаєш вірити, що незважаючи на нелегкі часи, український народ не здається і вірить, що невдовзі на нашій рідній землі запанує мир!

Також незважаючи на погодні умови на території будинку культури присутні та гості свята змогли скуштувати місцевий козацький куліш.

На вечір традиційно для молоді проводилося святкове караоке та дискотека.

На завершення свята було запущено святковий феєрверк.