Святкування Дня села в Кузьмівці.

Дата: 29.08.2021 12:21

Із святом односельців та гостей привітав голова об’єднаної територіальної громади Петро Крот  та староста Валентина Йосипівна, які побажали усім присутнім щастя, здоров’я,  тепла і достатку в кожній родині та мирного неба над головою.

Село наше - квітуче і красиве. Але справжньою окрасою його є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, та спільні зусилля кожного і створюють неповторний образ Кузьмівки, зберігається наша історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей. Це наші працівники школи, дитячого садочка, ФАПу  та поштового відділення, яким під час свята була висловлена щира подяка за їхню працю.

Також на святі вітали учасників АТО, вчителів, найстаріших жителів.     Під час святкового заходу місцеві аматори дарували чудові пісні та гарний настрій, всім присутнім.

Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою під живу музику, всіх пригощали безкоштовним кулішем та стравами місцевих господарок.

Для малечі проводилися різноманітні конкурси та продавали солодку вату.

Ми хочемо подякувати дітям які приймали участь у святковому концерті.

Також було запущено святковий феєрверк

Тож нехай і надалі процвітає наше село. Народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, жителі села, будемо робити все від нас залежне, аби наше село жило і процвітало.