В Кузьмівській гімназії проведено олімпійський урок, присвячений Дню фізичної культури і спорту, що відначається щорічно у другу суботу вересня.

Дата: 16.09.2021 21:11

Розпочався він з історії олімпійських ігор, яку розповіла учениця 8 класу Дарина Назарчук. Під звуки гімну України гімназисти рушили на спортивні змагання, які підготувала вчитель фізкультури Герман Л. В.. Програма змагань включала в себе: "Стрибки на скакалці", "Пінгвіни з м'ячем", "Не загуби м'яча", "Ведення баскетбольного м'яча", "Відгадай слово", "Перекоти  гарбуз", катання обруча, плавці, стрибки боком. У змаганнях приймали участь команди 5-9 класів. Завершився урок нагородженням команд: 1 місце - 9 клас, 2 місце - 6клас. 3 місце - 8 клас. Лариса Володимирівна нагородила переможців подарунками.

Також учні підготували плакати на спортивну тематику. 1 місце вибороли 7 клас, 2 місце - 5-ий клас, 3 місце - 9 ий клас. Переможців нагородили спортивними дипломами.