18 вересня 2021 року Відділ освіти, культури, молоді та спорту Степанської селищної ради долучився до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 19.09.2021 17:44

18 вересня 2021 року відбувся Всесвітній день прибирання, який об’єднує понад 20 мільйонів людей у 180 країнах і Україна щорічно є частиною цієї акції світового масштабу. Цього дня волонтери та партнери по всьому світу знову зберуться разом, щоб позбавити нашу планету від сміття – прибираючи сміття та некеровані відходи з наших пляжів, річок, лісів та вулиць.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту також долучається до Всесвітнього дня прибирання.

Працівники відділу, в рамках акції прибрали прилеглу територію, що знаходиться по вулиці Київська 24.

Також прибирання було організовано колективами КЗ "Степанська дитяча музична школа" Степанської селищної ради,

та ЗЗСО "Кузьмівська гімназія" Степанської селищної ради.