03 жовтня село Мельниця зібрало усіх великою і дружньою родиною в ошатному залі клубуна святкування дня народження села

Дата: 04.10.2021 14:14

03 жовтня село Мельниця зібрало усіх великою і дружньою родиною в ошатному залі клубу на святкування дня народження села

Святкування відбулося на славу, бо на День села зібрались найрідніші люди, ті, які працюють заради добробуту села, які тут народились, живуть і своїми справами уквітчують свою маленьку батьківщину.

Не оминули свято і гості.

З щирими словами вітань та побажань до присутніх звернувся голова Степанської ТГ- Петро КРОТ, який привітав та передав вітання від виконавчого комітету та депутатського корпусу привітавши всіх із Днем села, побажавши мирного неба над головою, Божих благословінь для кожної родини, міцного здоров’я, добра, злагоди та благополуччя. Процвітання, розвитку, добробуту для Мельничан.

Грамотами Степанської селищної ради за активну громадську позицію, особистий внесок в розвиток територіальної громади та з нагоди святкування Дня села було нагороджено учасників АТО та працівників бюджетної сфери.

Концертна програма складалася з пісень, гуморесок, віршів у виконанні аматорів художньої самодіяльності та запрошених на свято артистів.

Після концертної програми всі жителі с.Мельниця змогли спробувати традиційний козацький куліш

Підсумувавши це дійство, хочеться в черговий раз засвідчити, що жителі с. Мельниця - це гідні господарі свого села й готові надалі возвеличувати його славу, йти вперед, писати нову історію.