Степанці вшанували Дмитра Васильовича Корінця (псевдо: «Д.Дмитречко», «Бористень», «Гриць», «Штаєр») (7 листопада 1913 — † 29 липня 1944) — заступника з військових справ оперативної групи «Лісова пісня», шефа штабу Воєнної Округи УПА «Заграва» із опе

Дата: 13.10.2021 08:52

10 жовтня 2021 року в лісовому масиві неподалік с.Кузьмівка Сарненського району на місці поховання відбулося оновлення пам'ятника, пошанування Дмитра Васильовича Корінця (псевдо: «Д.Дмитречко», «Бористень», «Гриць», «Штаєр») (7 листопада 1913 — † 29 липня 1944) — заступника з військових справ оперативної групи «Лісова пісня», шефа штабу Воєнної Округи УПА «Заграва» із оперативної групи УПА-Північ, лицаря Золотого Хреста Бойової Заслуги 2-го кл. та Золотого Хреста Бойової Заслуги 1-го кл.

Під час урочистих заходів Віктор Грицюта, заступник голови Рівненськоі обласноі організаціі спілки офіцерів Украіни, також передав Золотий хрест бойової заслуги 1 класу хорунжого УПА, командира куреня УПА-Північм Микити Скуби - "Лайдаки" його онуці Валентині.