14 жовтня українці святкують одразу три свята, які дуже взаємопов’язані між собою: перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Дата: 14.10.2021 19:29

В переддень святкування у ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулось ряд заходів, пов'язаних з цими подіями. Особливими були заходи до Дня захисника України, так як цей день став не просто державним святом, а всенародним, бо захищають нині незалежність та суверенітет України військові і добровольці, госпітальєри і волонтери, дорослі і діти – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу на Сході України.

Учні 11  класів змагалися у швидкості збирання автомата та стрільби з пневматичної зброї, метання гранати, підтягування.
Була організована святкова лінійка та флешмоб з привітаннь у віршах, тематичні уроки та конкурси малюнків на патріотичну тематику.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу та навчитися пишатися тим, що ми – українці!