Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» в Україні завершилася. Щиро дякуємо кожному! Настав час підбивати підсумки.

Дата: 18.10.2021 08:47

В Україні акція об’єднала 311 665 учасників традиційних прибирань. Школярі, студенти, посадовці, артисти, активісти, відповідальні громадяни та представники засобів масової інформації разом очистили 3945 локацій у 24 областях та 632 населених пунктах. Спільними зусиллями зібрано 1022 тонни сміття, 70 тонн вторинної сировини здано на перероблення. Під час цифрового прибирання учасники видалили з телефонів, комп’ютерів, хмарних сховищ 55 865 Гігабайт непотрібної інформації. Також у межах акцій Україна побила рекорд на наймолодшого учасника прибирання у світі. Перше місце посіла дівчинка Єсенія з Харкова, якій на момент прибирання було 8 днів.