ПОРЯДОК ДЕННИЙ пленарного засідання чергової чотирнадцятої  сесії восьмого скликання  Степанської селищної ради     20 жовтня 2021 року

Дата: 19.10.2021 09:06

пленарного засідання чергової чотирнадцятої  сесії

восьмого скликання  Степанської селищної ради

20 жовтня 2021 року

1. Про   вилучення будівлі бібліотеки, що розташована по вул. Чорновола 5  смт. Степань Сарненського району Рівненської області з Переліку об`єктів комунальної власності Степанської селищної ради, що підлягають приватизації.

Доповідає Тарасюк Олег Іванович, заступник селищного голови

2. Про затвердження Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я Степанської селищної ради та Положення про спостережну раду закладу охорони здоров’я Степанської селищної ради

Доповідає Карпець Майя Іванівна, секретар селищної ради

3. Про стан виконання селищного бюджету з 9  місяців 2021 року.

Доповідає Чиж Оксана Василівна, начальник фінансового відділу селищної ради

4. Про затвердження Положення в (новій редакції) Служби у справах дітей Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Доповідає Пінчук Ольга Анатоліївна, начальник Служби у справах дітей.

5. Про внесення змін до рішення Степанської селищної ради № 68 від 24.12.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Степанської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органівна 2021 рік».

Доповідає Мельник Наталія Володимирівна, адміністратор селищної ради

6.Про внесення змін  в штатний розпис  відділу освіти, культури, молоді та спорту Степанської селищної ради.

Доповідає Крот Євгеній Сергійович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

7. Про внесення змін  до штатного розпису  ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Степанської селищної ради.

8. Про введення додаткової  1 штатної  одиниці робітника до штатного розпису ЗДО (ясла-садок) №1 «Калинка»  комунальної  власності Степанської селищної ради.

9. Про  затвердження Програми фінансової підтримки спортсменів, тренерів спортивних команд Степанської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки.

10. Про затвердження Програми розвитку освіти Степанської селищної ради  на 2012-2024 роки.

11. Про затвердження Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури та освіти, учнів громади на 2021-2022 роки.

12.Про безоплатне приймання-передачу майна з балансу   відділу освіти, культури, молоді та спорту Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області в оперативне управління та на баланс закладу загальної середньої освіти «Кузьмівська гімназія» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

13. Про затвердження Статуту комунальної установи «Степанський інклюзивно-ресурсний центр» Степанської селищної ради, Сарненського району Рівненської області (в новій редакції).

14. Про внесення змін до Програми підтримки закладів охорони здоров`я та медичних працівників Степанської селищної ради на 2021 рік.

Доповідає Тарасюк Олег Іванович, заступник селищного голови

15. Про передачу залишку коштів по спеціальному фонду  Степанської селищної ради до відділу освіти, культури, молоді та спорту Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Доповідає Лазарчук Наталія Володимирівна, начальник бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер

16. Про внесення змін до селищного бюджету Степанської селищної ради на 2021 рік (172535000000).

Доповідає Чиж Оксана Василівна, начальник фінансового відділу селищної ради

17. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності

Доповідає: Загральська Ольга Петрівна– землевпорядник селищної ради

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

Доповідає: Загральська Ольга Петрівна– землевпорядник селищної ради

19. Про створення комісії з інвентаризації водних об’єктів комунальної власності, що заходяться на території Степанської селищної ради та затвердження її складу.

20. Розгляд заяв.

21.  Різне