Заходи з прибирання та благоустрою у Степанській громаді стали традиційними.

Дата: 19.10.2021 20:05

Заходи з прибирання та благоустрою у Степанській громаді стали традиційними, адже вони є основним чинником у покращенні стану навколишнього природного середовища. Ось і сьогодні працівники Степанської селищної  ради долучилися до прибирання та приведення у належний санітарний стан прилеглої території, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків.

КП «ДАСОЛЬ» було організовано вивіз опалого листя та сміття яке було зібрано під час прибирання.

На території  громади активізовано роботу з благоустрою населених пунктів та проводяться всі необхідні роботи  з впорядкування територій, а також працівниками установ та організацій, навчальними закладами  вже проводиться прибирання закріплених територій.

Отже, спільними зусиллями зробимо територію нашої громади чистою і комфортною, адже спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.