Вчора близько 16.00 год. під час моніторингу рятувальники зафіксували загоряння сухої трави поблизу сіл Єльне, Вежиця та Великий Чермель Сарненського району.

Дата: 22.10.2021 14:32

За допомогою квадрокоптерів було встановлено, що площа горіння ставить приблизно 50 га.

Над локалізацією пожеж підрозділи ДСНС працювали всю ніч. Зокрема, до гасіння було залучено 21 пожежну та спеціальну техніку, а також майже 70 рятувальників, лісників та вогнеборців місцевих пожежних команд.

Тож, шановні жителі Степанської громади, вкотре попереджаємо про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в лісових масивах, в’їзду транспортних засобів і відвідування населенням лісів. Не завдавайте шкоди здоров’ю людей і навколишньому середовищу!