Із 20 грудня 2021 по 21 січня 2022 року проводить обласний етноконкурс колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

Дата: 02.12.2021 07:40

УВАГА!
У 2021-2022 навчальному році через загрозу спалаху захворювань на коронавірусну інфекцію  (COVID-19), у зв’язку з карантинними обмеженнями і забороною проведення масових заходів, конкурс буде проходити дистанційно.

Організатор - Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Мета та завдання конкурсу:
виявлення та підтримка кращих дитячих, молодіжних колективів та окремих виконавців;
залучення учнівської молоді до вивчення та популяризації кращих зразків українського народного мистецтва та збереження традицій, стародавніх звичаїв українського народу;
презентація творчих досягнень художніх колективів та солістів;
створення здорового духу змагання між художніми колективами і обдарованими особистостями;
підвищення художнього рівня та виконавської майстерності учасників;
пошук нових і вдосконалення традиційних форм роботи із талановитою учнівською молоддю;
виховання естетичних смаків та урізноманітнення дозвілля талановитої молоді.

Дата проведення: з
20 грудня 2021р. по 21 січня 2022 р.
Прийом заявок для участі до 21 січня 2022 року (до 17.00).

Терміни проведення:

Конкурс проводиться поетапно:

І етап (відбірковий) – до 20 грудня 2021 року - заклади освіти територіальних громад, сіл, селищ, міст та заклади професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини.

ІІ етап (обласний) -  з 20 грудня 2021 р. по 21 січня 2022 р.

До участі в Конкурсі запрошуються по одному учнівському колективу або окремому виконавцю від територіальної громади, закладу позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти. Вік учасників -  від 6 до18 років.

Умови проведення:

Для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу потрібно заповнити і надіслати електронну Заявку, яка буде активною з 20 грудня 2021 року і розміщена на сайті http://estet-centr.at.ua/.

Примітка: Заявки, надіслані на електронну пошту НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області, до розгляду не беруться. Також оргкомітет не бере до уваги заявки, в яких не вказано посилання на відбірковий етап конкурсу, адже він має бути проведений обов’язково у територіальних громадах або в закладах П(ПТ)О.

Електронна заявка заповнюється:

тільки керівником гуртка;

кожен пункт має бути коректно заповнений;

направлена заявка є підтвердженням прийняття умов проведення конкурсу.

Для підтвердження проведення відбіркового етапу Конкурсу і участі в ньому конкурсанта-переможця, потрібно вказати посилання в електронній Заявці на публікацію (може бути розміщена на сайті закладу або ж у соціальних мережах) з фото чи відео виступу усіх учасників та коротким описом про форми і зміст проведення відбіркового змагання у ТГ та закладах П(ПТ)О.

Для участі в обласному етапі Конкурсу, керівники переможців І відбіркового етапу додають також у Заявці посилання на відеозапис конкурсного номеру. Відеоролик з конкурсним твором розмістити на YOUTUBE, натиснувши кнопку «ПОДІЛИТИСЯ», скопіювати посилання та вказати його у відповідному пункті заявки.

Вікові категорії:
Перша (молодша) - від 6 до 10 років;
Друга (середня) - від 11 до 14 років;
Третя (старша) - від 15 до 18 років.

Номінації:
Солісти;
Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи.

Критерії оцінювання:
оригінальність, артистичність, вміння презентувати свій талант;
чистота інтонування;
культура виконавської і сценічної майстерності;
відповідність репертуару вокально-технічним та віковим особливостям;
якість музичного супроводу;
дотримання технічних  вимог.

Технічні вимоги до відеозапису конкурсного номеру:

зйомка робиться статичною камерою, з якісним чистим звуком, без шумів;

допускається аматорський формат зйомки (смартфоном, планшетом тощо);

запис робиться великим планом (добре видно очі, міміку, жести);

можливий монтаж кліпу із використанням фонограми «+» (студійний запис конкурсантів).

Організатори залишають за собою право на зміну термінів, умов проведення конкурсу, на публікацію конкурсних відеоматеріалів на сайті НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області та ФБ-сторінці «Освіта Естетична» та при наявності спонсорів на додаткове встановлення спеціальних призів переможцям.

Підведення підсумків Конкурсу

Переможців етноконкурсу визначає журі, склад якого затверджується організаторами конкурсу.

Журі обирає переможців у кожній номінації та віковій категорії.

Переможці нагороджуються дипломами Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області, а також рекомендуються до участі у всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях.

Дипломи переможцям  будуть надіслані на електронні адреси органів управління освітою територіальних громад, які мають бути вказані у відповідному пункті Заявки.

Підтвердження отримання заявки для участі в конкурсі та більш детальну інформацію можна отримати за телефоном координатора конкурсу:

Оксана КОНДРАТЮК +38(067) 395 25 91

з 09.00 до 17.00 у робочі дні