Ялиночка - засяяла. 19.12. 2021 року відбулося урочисте відкриття Степанської Ялинки.

Дата: 20.12.2021 09:29

У обідню пору, 19 грудня, центр селища заполонили діти  та гості. На святковий захід з нагоди відкриття головної новорічної ялинки селища поспішали діти та дорослі. Їх чекала весела розважальна програма  за участю Святого Миколая.

У заході взяли участь голова об’єднаної громади Петро КРОТ, апарат селищної ради, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій.

Петро КРОТ привітав зі святом, з прийдешнім Новим роком дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

До вітань долучилися також Святий Миколай та казкові персонажі. Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою.

Концертну програму присутнім подарували працівники Будинку культури, Степанського БДМ, Степанської дитячої музичної школи, місцевих аматорських колективів та формувань. Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки.

Відкриття новорічної ялинки стало початком циклу заходів, що пройдуть на території  Степанської громади  до свята Нового року та Різдва Христового.