Відбулось освячення води та масові купання в Степанській громаді

Дата: 20.01.2022 09:40

19 січня християни відзначають Водохреща, або Богоявлення Господнє. Це третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. З ним пов’язують хрещення на Йордані Христа.

В Степанській громаді, в цей день урочищі «Білило» річка Горинь, відбулося освячення води.

Традиційно, після освячення води у річці Горинь священником, відбулися масові купання. Також на березі річки було обладнано пункт обігріву, учасників купання пригощали гарячими напоями, бутербродами та солодощами.

До купання також долучилися представники влади, депутати та члени виконавчого комітету. Варто відзначити наймолодших учасників купання (Ігнат, Наум, Єремій та Захар).

Головне, що під час заходів було дотримано усіх заходів безпеки, адже поряд із

ополонкою чергували рятувальники, поліція та медичні працівники.

Тож свято Водохреща принесло чимало позитивних емоцій, як тим, хто купався, так і тим, хто за цим всім спостерігав, не наважившись зануритись у воду, але всі вони однозначно повністю поринули в святкову атмосферу.