Переможці обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА»

Дата: 03.02.2022 14:55

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 19 січня 2021 року № 08, з метою залучення учнівської молоді до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної культурної спадщини, виявлення, підтримки кращих художніх колективів та окремих виконавців  з 20 грудня 2021 року по 21 січня 2022 року Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області був проведений обласний етноконкурс колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА»  серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти .

У Конкурсі взяли участь учнівські колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років.

Цьогоріч для участі в Конкурсі надійшло 88 електронних заявок від переможців відбіркових етапів, які були проведені органами управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст.

На розгляд журі було представлено конкурсні твори у таких номінаціях:

«Солісти» та «Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи».

Відповідно до рішення журі переможцями обласного етноконкурсу

колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка» визнано:

Номінація «Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи»:

ІІІ місце – ОЛЕКСАНДР ТА ДЕНИС ГОМОНЕЦЬ, вихованці КЗ «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району (керівник – Сергій ГАВРИЛЮК);