8  лютого 2022 року – День безпечного Інтернету. Вчитель інформатики Забілик М. В. провела урок Веб-Квест «Безпека дітей в інтернеті» для учнів 9 та 5 класів

Дата: 10.02.2022 08:32

8  лютого 2022 року – День безпечного Інтернету. Вчитель інформатики Степанського ліцею, Забілик М. В. провела урок Веб-Квест «Безпека дітей в інтернеті» для учнів 9 та 5 класів. Метою такого уроку є формування навичок безпечного використання Інтернету, розпізнавання та реагування на інтернет-загрози, а також підвищення рівня обізнаності дітей про найбільш актуальні інтернет-загрози.
Урок розпочався із круглого столу, де  було обговорено тему і мету проведення незвичайного уроку. Веб-квест проходив у 5 етапів:
Етап 1. Учні складали веб-пазл , який розкривав тему і мету уроку
Етап 2. Перегляд відео «Безпека в Інтернеті – просто!», а також виконання завдань для закріплення переглянутого.
Етап 3. Складання фрази із слів, що містяться в "хмаринці" та розкодовування фрази за допомогою смартфонів, шляхом сканування QR кодів.
Етап 4.  Виконання тесту в google forms  на тему :  «Загрози  в Інтернеті».
Етап 5. Учні створювали  презентацію на тему "Безпечний Інтернет" і розміщували на інтерактивну дошку.
Завершився урок рефлексією, де учні поділилися своїми враженням про квест, а також продемонстрували свій настрій у вигляді відповідних веселих-смайликів.