До уваги батьків та учасників освітнього процесу !!!

Дата: 18.07.2022 15:54

До уваги батьків та учасників освітнього процесу !!!

Відповідно до постанови головного державного санітарного лікаря Рівненської обласні Романа Сафонова № 5 від 11.07.2022 року «Про покращення стану імунізації в Рівненській області»

• Відділ освіти Степанської селищної ради інформує, що зарахування дітей до навчальних закладів Степанської громади буде неможливе при відсутності обов’язкових профілактичних щеплень.
  • Буде припинена видача довідки форми №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» учням, у яких через відмову відсутні обов’язкові профілактичні щеплення згідно з Календарем.
  • Невакциновані діти будуть недопущені до очних занять в закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту звертається до батьків дітей,  з розумінням віднестися до вакцинації, та зробити всі відповідні щеплення перед початком навчального року, щоб діти змогли вільно відвідувати навчальний заклад.